Wyszykiwanie wydarzeń blisko ciebie

Wydarzenia

Mar
21

XII Spotkanie Warszawskiego Klubu Przedsiębiorczości

  1.   Spotkania
  2.    Public
  1.   21 Mar, 2019
Na spotkaniu Warszawskiego Klubu Przedsiebiorczości dowiesz się między innymi, jak szybko i skutecznie pozyskiwać na Facebooku leady sprzedażowe i jak zarabiać przy pomocy technologii blockchain. Opró..

Na spotkaniu Warszawskiego Klubu Przedsiebiorczości dowiesz się między innymi, jak szybko i skutecznie pozyskiwać na Facebooku leady sprzedażowe i jak zarabiać przy pomocy technologii blockchain. Oprócz tego otrzymasz szansę poznania innych przedsiębiorczych ludzi z twojego regionu oraz otrzymasz informacje, jak samemu zostać członkiem klubu i jakie będziesz miał z tego korzyści.

Mar
22

testowe wydarzenie

  1.   Literackie
  2.    Public
  1.   22 Mar, 2019

Test

Maj
09

Nowe trendy w sprzedaży i marketingu

  1.   Konferencje
  2.    Public
  3.   209 / 210
  1.   9 Maj, 2019
Konferencja pokazująca nowe trendy w sprzedaży i marketingu  W każdej dziedzinie prowadzenia biznesu sprzedaż i marketing to jedne z najważniejszych elementów.     Z reguły staram..

Konferencja pokazująca nowe trendy w sprzedaży i marketingu 

W każdej dziedzinie prowadzenia biznesu sprzedaż i marketing to jedne z najważniejszych elementów.     Z reguły staramy się o najlepszych sprzedawców, najlepsze szkolenia i możliwie najpełniejszą wiedzę w tych dziedzinach. Tymczasem, jak napisano na jednym z blogów sprzedażowych -sprzedaż to proces. Logicznie, konsekwentnie realizowany łańcuch zdarzeń, działań i przedsięwzięć, którego finałem jest transakcja oraz wieź, trwała, efektywna, pomiędzy sprzedawcą a Klientem. Nie ma w niej zbyt wiele miejsca na improwizację, (choć z pozoru może się tak wydawać) czy przypadek.

Wychodząc naprzeciw organizujemy cykl konferencji z najnowszymi trendami , technikami i osobami w branży, które pomogą by działania były skuteczne a improwizacje była zamierzone i doprowadzały do celu.

Konferencja przeznaczona jest dla przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy, na co dzień pracują w sprzedaży. Będzie to cykl czterech spotkań, co kwartał, pierwsze spotkanie już  9.05 w Rzeszowie

Przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące sprzedaży i marketingu,

Pokazujemy nowinki o technikach, narzędziach i możliwościach,

Specjaliści to nie tylko prelegenci, ale także uczestnicy. W ramach przerw będziemy angażować Cie do rozmów, wymiany doświadczeń i kontaktów. Praca i projekty zawodowe pozostałych uczestników i ich doświadczenia staną się inspiracją do Twoich zawodowych wyzwań. 

Zaprosiliśmy najciekawsze osobowości.  To praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą wam wiedze i sposoby jej wykorzystania.

W trakcie Konferencji dla bardziej wymagających Gości zostanie zorganizowana strefa

VIP, gdzie w spokojniejszym otoczeniu można porozmawiać między sobą o biznesie, czy

zjeść obiad z prelegentami

Prelegentami są czołowi polscy specjaliści, praktycy i szkoleniowcy

Ambasadorami merytorycznymi cyklu są:

Mateusz Mrozowski-Trener sprzedaży, wykładowca akademicki, publicysta.

Grzegorz Turniak – Master of Networking Akademia rekomendacji Grzegorza Turniaka

Pozostali paneliści I edycji

Filip Prokop- przedsiębiorca, trener, motywator.

Dyr. Biura rzecznika MŚP- Grzegorz Piotrowski

Marcin Chmielowski- Doktor filozofii, politolog, absolwent podyplomowych studiów z bankowości centralnej. Wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości. Członek Towarzystwa Ekonomistów i Przedsiębiorców im. Juliana Dunajewskiego

Obecnie nie ma żadnych aktywnych wydarzeń na stronie. Stwórz je jeszcze dziś!
Unable to load tooltip content.
Uruchomiono zadanie harmonogramu